اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از مجموعه فرهنگی هنری و کتابخانه شهر سین برخوار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از مجموعه فرهنگی هنری و کتابخانه شهر سین برخوار
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار با شهردار سین برخوار پیرامون پروژه در دست ساخت کتابخانه بقیه الله(عج) سین گفتگو نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برخوار، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در جریان سفر به شهرستان برخوار ضمن بازدید از مجموعه فرهنگی هنری و کتابخانه بقیه الله شهر سین در دیدار با شهردار این شهر با اشاره به پروژه در دست ساخت کتابخانه بقیه الله (عج) سین گفت: کتابخانه بقیه الله (عج) سین بالای ۹۰ درصد ساخته شده است و با تعامل و همدلی بین دو مجموعه شهرداری سین و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برای تکمیل این پروژه لازم است برنامه ریزی شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه لازم است تمام تلاش برای تکمیل و افتتاح رسمی پروژه کتابخانه سین انجام شود توضیحات و پیشنهادات لازم را در خصوص جزییات نحوه تکمیل پروژه بیان نمود.
محمد طرمه فروشان طهرانی شهردار سین نیز در این دیدار با خیر مقدم به حاضران به بیان توضیحاتی پیرامون روند اجرای پروژه کتابخانه این شهر و نحوه تکمیل و بهره‌برداری آن پرداخت.
حجت الاسلام انصاری همچنین با حضور در امامزاده کمال الدین (علیه السلام) و نیز گلزار شهدای شهر سین به مقام شامخ امامزاده واجب التعظیم و شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم شهر سین ادای احترام نمود و در ادامه با حضور در کتابخانه بقیه الله سین از بخش‌های مختلف این پروژه بازدید کرد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از مجموعه فرهنگی هنری و کتابخانه شهر سین با حضور داوود صابری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر سین ۵ مرداد ماه انجام شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان |

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید