اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با شهردار و اعضای شورای اسلامی دولت آباد

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با شهردار و اعضای شورای اسلامی دولت آباد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد شهرستان برخوار پیرامون پروژه‌های فرهنگی در دست ساخت این شهر گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شهرستان برخوار، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی دولت آباد شهرستان برخوار با بیان اینکه همه دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی برای ارتقای کیفیت زندگی مردم در تلاش هستند، گفت: در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم و اعتقاد داریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه و در کنار شهرداری‌های استان بوده و در کنار هم برای ارتقای فرهنگ جامعه برنامه ریزی دارند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به پروژه‌های فرهنگی در دست ساخت برخوار اظهار کرد: مجتمع فرهنگی هنری دولت آباد نیز از جمله پروژه‌های مهم فرهنگی شهرستان برخوار بوده که لازم است تمام تلاش خود را برای تکمیل و افتتاح آن مبذول داشته باشیم.
حسن حجتی شهردار دولت آباد نیز در این دیدار با خیر مقدم به حاضران پیرامون پروژه مجتمع فرهنگی هنری دولت آباد برخوار توضیحاتی بیان کرد.
خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با شهردار دولت آباد شهرستان برخوار با حضور داود صابری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد ۵ مرداد ماه انجام شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان |

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید